Випуск 2021

 

Яскраві кульки, якими прикрашений вхід до школи, весело тріпочуться під легким подихом літнього вітерцю. Червона доріжка, розстелена посередині, фотозона з золотими літерами і стільці у сніжно-білих чохлах чекають винуватців сьогоднішнього свята – випускників. Під звуки ліричної мелодії вони спускаються східцями додолу і разом зі своїми класними керівниками танцюють запальний флешмоб.

 

Випускний у кращих кіношних традиціях – презентація супер-мега серіалу «Від дзвінка до дзвінка» тривалістю 5 серій: «Дитинство», «Успіх», «Шкільні роки», «Сім’я», «У самостійне ідемо життя». Усі серії відзнято з першого дубля.

 

Своїм життєвим успіхом у вітальному слові поділився директор школи В.І. Овдіюк, він же розпочав церемонію нагородження, ні, не знаменитого «Оскара» отримали випускники, а, можна сказати, його аналог – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

 

Було багато пісень, танців, веселих жартів і, звичайно ж, квітів і теплих слів подяки, з якими випускники зверталися до своїх батьків і вчителів.

 

Аж раптом дощ незваним гостем увірвався в наш кіносценарій, забарабанив по калюжах, намочивши дівчатам зачіски і розкішні сукні.

 

Кажуть, якщо людина їде в далеку дорогу в дощ, - її подорож буде вдалою. Тож нехай щастить нашим випускникам на їхніх життєвих дорогах!

 

Дощ посилився і змусив нас продовжити дійство вже у спортивній залі школи, де випускники закружляли у вальсі зі своїми батьками, а дівчата зі студії східного танцю «Есін» подарували усім присутнім чудовий танок. На жаль, усе коли-небудь закінчується. Останні кадри нашого фільму були прощальними: звучали напутні слова, поради, побажання.

 

Шкільний серіал закінчився, а далі самостійне життя і нові ролі, які потрібно відіграти чесно, без нотки фальші.

 

Хай щастить вам у подальшому житті, дорогі наші діти!

Нехай збуваються усі мрії!