21 червня зранку лив дощ, і ми усі переймалися, задаючи один одному запитання: «Коли ж він закінчиться?». Причиною цієї стурбованості було урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту випускникам 9-х класів, яке мало відбутися о 15:00.
Бог почув наші молитви, хмари розійшлися, з-за них виглянуло сонечко, а вітерець-пустун весело бавився яскравими кульками фотозони. Саме за таких сприятливих погодних умов на подвір‘ї сьомої школи відбулося вручення свідоцтв дев‘ятикласникам.
![](/images/2022/21.06/1.jpg)
Урочисто звучав гімн України, хвилиною мовчання вшанували усіх, хто загинув під час війни. У своєму прощальному слові діти дякували учителям і школі за ті знання і навички, які вони отримали протягом дев‘яти років. Яскраво-патріотичним був флешмоб на мотив «Червоної калини», щемливо-ліричним - ніжний вальс і дружня пісня «Я буду сумувати, школо, за тобою».
Наостанок класні керівники побажали своїм вихованцям щасливої дороги у доросле життя і мирного неба над головою.
![](/images/2022/21.06/2.jpg)