Методичний брифінг

Напередодні початку навчального року практичний психолог  Л.П. Примак познайомила педагогів закладу з особливостями адаптації та організації навчання дітей з розладом аутичного спектру. Людмила Петрівна презентувала власну сторінку на сайті школи. В Кабінеті психолога на сторінці «Інклюзія» продемонструвала розміщену інформацію та посилання на ресурси, які будуть сприяти самоосвіті та підвищенню ефективності  спільної роботи. Окремо зупинилася на основних складнощах, з якими можуть зустрітися педагоги; з сильними та слабкими  сторонами дитини з РАС. Людмила Петрівна представила найбільш ефективні методи та прийомі  допомоги дітям: візуальний розклад, короткі та доречні вказівки, використання мультимодальних сенсорних предметів, карточки  PECS, соціальні історії, місце для релаксації та заспокоєння, структурованість та регулярність режиму тощо.

 

 

З метою підтримки ментального здоров’я педагогів психолог презентувала новий напрямок своєї роботи.  Протягом навчального року педагоги закладу матимуть можливість отримувати психологічну підтримку за допомогою створеного телеграм-каналу «Місце підтримки», де щопонеділка  буде розміщена фраза тижня, яка запрошуватиме подумати про те, як зміст стосується кожного з нас. Щоп’ятниці в голосовому повідомленні  з’являтиметься порада-рекомендація-певна дія, яка буде наповнювати ресурсом на створення кращої версії нашого життя. Кожного третього  четверга місяця психолог пропонує для педагогів супервізійні зустрічі. 

 

Учитель інформатики і технічний адміністратор шкільного корпоративного акаунту в системі Google Workspace А. А. Сахно познайомив педагогів школи зі змінами в системі, які компанія Google започаткувала для підвищення зручності і безпеки. Анатолій Анатолійович відповів на запитання вчителів щодо продовження організації освітнього процесу з використанням Google Workspace, представив кілька сценаріїв переходу на новий навчальний рік у Google Classroom і окремо наголосив на необхідність більш активного впровадження інформаційних технологій для підвищення ефективності навчання учнів при різних формах навчальної діяльності.

 

 

Завершив свій виступ на методичному брифінгу Сахно А.А. практичною демострацією методів і прийомів ефективної роботи в Google Workspace з використанням шкільного мультимедійного обладнання.

 

Успішного та щасливого навчального року.