Відкриття шкільної спартакіади

11 вересня в нашій школі відбулося відкриття шкільної спартакіади, приурочене Олімпійському тижню та Дню фізичної культури та спорту.

 

 

Спорт об‘єднує усі народи і нації, усі покоління. Він утверджує мир, здоров‘я, щастя і свободу, дарує радість дорослим і малечі.

В цей день усі класи вишикувались на лінійку. Під звуки спортивного маршу кращі спортсмени школи винесли олімпійський вогонь та прапор, 5 різнокольорових кілець на якому символізують 5 континентів нашої планети.

Після переклички девізами, юних спортсменів привітав директор школи В.І. Овдіюк. Він же оголосив порядок змагань і побажав усім удачі і нових перемог.

Організованою колоною усі попрямували на солдатський пляж, де і проходили основні змагання з міні-футболу, волейболу та піонерболу, зі спортивного туризму, перетягування канату, стрільби з пневматичної гвинтівки, набивання м‘яча, шахів та шашок тощо.

Було весело, спортивний азарт зашкалював, а перемоги надихали. Але найяскравішим спогадом цього дня, безумовно, буде щире спілкування з однокласниками на лоні природи, шкварчання шпикачок на вогні та щирі посмішки друзів.

 

 

фотозвіт на google