Новини учнівського самоврядування

Учнівський парламент – це виконавчий орган учнівського самоврядування, який є гарантом правового захисту кожного учня. Його метою є формування в учнів співпраці на принципах партнерства, розвиток громадських якостей в системі демократичних взаємин з учнівським, педагогічним та батьківським колективом закладу освіти.

22 вересня відбулися вибори голови учнівського самоврядування – президента парламенту. Відповідно до Положення про діяльність шкільного учнівського парламенту кандидатом може бути учень закладу, який досяг віку 14-ти років, є активним учасником шкільних справ, має добрі оцінки із шкільних предметів. Свої кандидатури подали 2 учнів: Хоменко Надія (10-А) та Соколов Олександр (10-А). Активним виборчим правом були наділені усі члени парламенту.

Протягом минулого засідання учнівського парламенту кандидати вели агітацію, намагаючись донести до кожного виборця основні пункти своїх програм, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.
За підсумками голосування президентом учнівського парламенту більшістю голосів було обрано учня 10-А класу Соколова Олександра.

Вітаємо новообраного президента з перемогою, бажаємо йому впроваджувати політику демократичної, нової школи, яка сприятиме покращенню життя навчального закладу.