Тиждень військової звитяги та козацької слави

З 11 по 13 жовтня у школі пройшов тиждень військової звитяги та козацької слави, присвячений Дню захисників і захисниць України. Протягом цього часу діти відвідували шкільний історико-патріотичний музей, малювали малюнки-привітання, які були передані в зону АТО/ООС, за що військовослужбовці щиро дякували нашим вихованцям.

 

 

Класні керівники провели уроки мужності, під час яких діти зустрічалися з учасниками бойових дій на Сході, воїнами 30-ї ОМБР.

 

 

Восьмикласники взяли участь у конкурсі-грі «Всі ми діти козацького роду», змагаючись у силі, швидкості та спритності; показували свої знання з історії козацтва та представляли страви козацької кухні. Перемогу здобув 8-А клас (класний керівник Романюк К.А.).

 

 

Завершився тиждень яскравим та незабутнім заходом – вечором пам‘яті «Герої не вмирають», під час якого присутні (учні 6-9 класів) ознайомилися з історією свята Покрови, представили літературно-музичну композицію та хвилиною мовчання вшанували пам‘ять загиблих вояків.

 

 

До нас на свято завітала військовослужбовиця 12-го окремого полку оперативного забезпечення Соколова О.В., яка розповіла про нелегкі армійські будні військовиків, котрі стоять на захисті суверенітету України.

 

 

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

 

Фотозвіт на Google