День фізкультури та спорту в умовах воєнного стану

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту  Україні припадає на другу суботу вересня. Завжди в цей день ми відкривали шкільну спартакіаду, виносили олімпійський прапор і вогонь, усією великою родиною йшли на солдатський пляж, де проводили змагання з різних видів спорту (футбол, волейбол, туризм, шахи, перетягування каната, стрільба з пневматичної гвинтівки тощо), ретельно готувалися до конкурсу плакатів, виготовляли поробки з природного матеріалу. Після кулінарного конкурсу смакували борщем, приготованим на вогнищі та смаженою картоплею з ковбасками і усім тим, що дала з собою мама.

Цього року, в умовах воєнного стану, з метою безпеки наших вихованців таких масових заходів не проводимо. Натомість в спортивній залі закладу відбулися змагання з COOl GAMES серед учнів 4-5 класів. В напруженій боротьбі перемогу здобули команди 4-Б та 5-Б класів, на ІІ місці – учні 4-А та 5-А класів, а почесне ІІІ місце зайняли учасники команди 5-В класу.

Найактивнішими були: Хворостяний Є., Присяжнюк Д., Дикий Я., Власов К., Назарчук А., Лукавський А. та Янкова А.

 

 

Старшокласники, готуючись до захисту України, випробовували себе у стрільбі з пневматичної гвинтівки та розбірці-збірці АК. Кращими стрільцями стали Краснорудський Ілля та Бобрусенко Дар‘я (10 клас), на ІІ місці - Морозов Максим та Мелещук Ангеліна (9-В клас).

Найшвидше розбирали та збирали автомат серед хлопців 11 класу – Палько Владислав, а серед дівчат – Полютова Анна.

 

 

Вітаємо переможців! Віримо в ЗСУ! Наближаємо Перемогу!