День працівників освіти

Серце віддаю дітям – таке покликання учительської діяльності. Із творчим натхненням, завзяттям та терпінням кожен педагог підходить до своєї праці, вкладаючи туди душу та любов. День працівника освіти – це свято, яке об’єднує всіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань, науки, вихованості та  мудрості. У цей день в гімназії №7 відбулася церемонія нагородження премією «Золотий бублик», який символізує коло учнівської любові та поваги, захоплення та пошани, уваги та вдячності.

 

 

Було представлено 11 номінацій, у кожній з яких рандомно обирали переможця серед номінантів. На свято до учителів завітала мольфарка Варвара, яка читала думки педагогів та передбачала майбутнє.

Хореографічний колектив «Глорія» подарував глядачам два чудових запальних танці, учні 9-Б класу представили сценку «Школа майбутнього», із сольним акробатичним етюдом виступила вихованка циркової студії Сидоренко Тетяна, а сестри Храменкови виконали пісню-привітання для освітян. Учні 10 та 11 класів  запропонували учителям руханку «Дистанційка», заспівали пісню та підготували відеопривітання.

 

 

Українські освітяни не просто талановиті та прогресивні особистості. Сьогодні - це захисники України, волонтери, психологи, які власним прикладом формують сильне майбутнє. Сил вам, безмежного терпіння, життєвої мудрості, натхнення та оптимізму!

 

Тримаємо освітній фронт разом!

Ми – сильні!

Ми – Україна!

 

 

Фотозвіт на Google