Від дитячого серця — на фронт

Давня дружба поєднує педагогічний та учнівський колектив гімназії №7 з військовослужбовцями 54-го ОРБ. Спільні справи, КВК, показові виступи розвідників, привітання зі святами, концерти – ось далеко не повний перелік нашої багаторічної співпраці.

Сьогодні, коли в країні йде війна, 54 ОРБ на передовій. Професійні здібності українських розвідників на практиці показали, що мають критично важливе значення під час повномасштабного вторгнення росії. Зараз наші розвідники продовжують здобувати цінну інформацію, аби ЗСУ ще ефективніше протистояли ворогу. Для цього їм необхідні різноманітні сучасні технічні засоби, за допомогою яких можна встановити сили і особовий склад противника, місця розташування його резервів, визначити характер дій, вивчити план місцевості в смузі бойових дій тощо.

Щоб наблизити нашу перемогу учнівський парламент виступив з ініціативою провести благодійний ярмарок «Від дитячого серця – на фронт» і зароблені кошти передати на потреби ЗСУ. Ярмарок проходив два дні, діти продавали різні страви, смаколики і обереги, зроблені власноруч. Загалом у підсумку отримали кошти у сумі 48 000 грн., на які, за замовленням розвідників придбали два сучасні оптико-електронні прилади – лазерні далекоміри. Ці пристрої дозволяють вимірювати дальності до 4000 м, за якими ведеться спостереження. 

 

 

Віримо, що наш маленький внесок стане в пригоді військовослужбовцям та посилить їх боєздатність у боротьбі з окупантами.

Все буде Україна! Разом до Перемоги!