Квіти Перемоги

 

Квіти – це та краса, якою українці оточують себе скрізь. З давніх-давен наші пращури розмальовували печі квітковим орнаментом, а біля хат квітли яскравим розмаєм нагідки, чорнобривці, мальви, лілії, троянди тощо.

 Квіти – окраса нашого життя. Великий німецький письменник і філософ Й.В. Ґете завжди носив із собою в кишені пакетик з насінням квітів, які висівав в різних місцях, щоб дарувати радість людям.

Невимовну радість подарувала дітям України асоціація квіткових виробників Нідерландів та України, запропонувавши школярам взяти участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4school. Гімназисти сьомої долучилися до проєкту і отримали цибулини різних квіті: лілій, тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів, які відразу висадили на клумбу. Керував цим дійством сам директор з граблями в руках, а дітлахи разом з учителями та техпрацівниками садили цибулини в землю.

Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває любов до землі нашої Батьківщини. Навесні діти зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу змогли виростити власними руками і будуть у захваті.

Віримо, що це квіти Перемоги! Дякуємо організаторам благодійного проєкту за чудовий подарунок.

І буде весна, і будуть діти, і буде школа й цвістимуть квіти!