Лесине слово єднає серця

З нагоди 152-ої річниці від дня народження нашої видатної землячки Лариси Петрівни Косач 21 лютого 2023 року на платформі zoom Гімназія №7 Звягельської міської ради організувала та провела онлайн-зустріч з педагогічним колективом Ясенице-Сільнянської гімназії Бориславської міської ради. На ній вчителі мали змогу обговорити найкращі практики та методики викладання української літератури, а також поділитися досвідом щодо вивчення творчості Лесі Українки.

 

 

Захід розпочався з вітального слова директора Овдіюка Віктора Івановича, який розповів про очолюваний ним навчальний заклад, про досягнення педагогічного та учнівського колективів. Учитель української мови та літератури Герасимчук Наталія Федорівна познайомила учасників зустрічі зі звягельським періодом у життєписі родини Косачів, розповіла про батьків письменниці, дитячі роки Лесі Українки, проведені у Звягелі разом із старшим братом Михайлом та молодшою сестричкою Ольгою.

Вчителі Ляшук Ірина Никифорівна та Нестерчук Наталія Олексіївна розповіли присутнім про літературно-меморіальний музей Лесі Українки та музей родини Косачів, про їх заснування, експозиції, які знаходяться в них. Вони підготували цікаві презентації, запросили колег відвідати Звягель і побувати у наших музеях.

Шилова Олена Анатоліївна розповіла про організацію групової роботи з учнями під час дистанційного навчання. Вона звернула увагу на те, що для активізації уваги дітей по ту сторону екрана важливо використовувати різноманітні онлайн-сервіси, як-от: створення QR-кодів, хмари слів, розробка кросвордів, карт пам’яті тощо. Поділилася своїм досвідом роботи на платформі Canva, де можна в реальному часі створювати різні проєкти (від звичайних презентацій, буклетів, документів, до чек-листів, постерів для соціальних мереж ).

У свою чергу директор Ясенице-Сільнянської гімназії Попель Леся Іванівна познайомила зі своїм навчальним закладом та поділилася досвідом роботи щодо викладання української літератури.

Такі зустрічі дають змогу знайти нових колег та партнерів для співпраці, що дозволить підвищити якість викладання та вивчення української літератури.

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої гімназії 2024»: