Учні Гімназії №7 допомогли зібрати $3000 для заповідника в Еквадорі

 

 

Канадські організації Exploring by the Seat of your Pants і Nature for All оголосили про художній конкурс для дітей, присвячений збереженню біорізноманіття природи до 2030 року. Мета ініціативи - збереження природи до 2030 року.

Чи актуально говорити про екологічні проблеми під час війни в Україні? Однозначно, так! Перемога буде і саме нашим дітям потрібно буде відновлювати нашу рідну землю. 

Учні дивляться на майбутнє у 2030 році крізь призму війни. Лише мир дарує можливість відновити втрачені ареали, зберегти окремі види живої природи, піклуватися про екосистеми.

Учні 3-9 класів нашої гімназії, створивши малюнок та підписавши своє бачення майбутнього,  надихнули природоохоронну організацію пожертвувати 3000 доларів у збереження та відновлення заповідника тропічного лісу в Еквадорі від імені дітей України. 


Частина листа від організаторів конкурсу:

 

---------------------------------

Привіт студентам і викладачам України. Мене звуть Джессі Хільдебранд, і координувати цю мистецьку кампанію й отримати всі ваші чудові пропозиції було одним із найприємніших і чудових подій у моєму професійному житті! 

 

Коли я починав це, я очікував, що отримаю малюнки лише від дітей з Канади та США, загалом, можливо, пару сотень. Натомість я отримав понад 2700 – понад 90% з яких від дітей з України! 

Позитив ваших дітей, любов до природи та заклики до миру були дуже важливими для мене протягом останнього місяця. Мені хочеться прийти особисто, щоб побачити всі ці соняшники та веселки на багатьох малюнках ваших дітей! Яка гарна у вас країна :) 

 

У наших минулих конкурсах призом були гарна фотографія та книга. Просто маленький приз. Але це не вартує вашого спільного внеску, тож я звернувся до своїх друзів із природоохоронної організації Reserva: Youth Land Trust і вони погодилися внести 3000 доларів США у свій заповідник тропічного лісу в Еквадорі виключно завдяки вашим малюнкам!

 

Таким чином, просто малюючи, ваші діти буквально допомогли захистити одну з найбільш особливих природних зон на землі! Пожертва буде зроблена від імені дітей України. Більше того, я ділився цими малюнками з усіма науковими та природничими організаціями у світі, які я знаю. Від спільноти «Природа для всіх» до Всесвітнього природоохоронного комітету МСОП тисячі людей надихаються оптимізмом і силою вашого бачення позитивного майбутнього.

 

ніколи в моєму житті не було жодної світової події, яка призвела б до такої великої підтримки та солідарності, як я бачив для вас в Україні від нас у Канаді. Ми всі бажаємо швидкої та повної перемоги. Ви справді надихнули світ, а тепер надихнули й ваші діти своїм прекрасним мистецтвом. Я так вражений вами всіма. 

 

- Джессі Хільдебранд

---------------------------------

 

Ми є жителями однієї планети та маємо турбуватися про захист природи у будь-якому куточку Землі.

 

 

Всі роботи учнів Гімназії № 7 можна переглянути за посиланням