Я — українка, і в цьому моя суперсила!

“Я- українка, і в цьому моя суперсила!” — святково-патріотичний захід з такою назвою відбувся в актовій залі нашого навчального закладу для вшанування жінок-берегинь українського роду. 

Першим привітав кращу половину свого дружнього колективу його директор В. І. Овдіюк, він же вручив почесні нагороди від управління освіти і науки. Відеопривітання від чоловіків “Вітаєм жінку — джерело любові” підняло настрій тим, кому було адресоване. 

 

 

Додали нотку гумору і рубрика “Звички жінки очима чоловіка”, і стендап від Наталії Осіпчук “Жіноча логіка”, і театралізація гуморески  П. Глазового “Як Кузьму жінка провчила”, і інтерактив “Відгадай номер телефону”, переможницею якого стала О. І. Лейман. Багато слів подяки прозвучало в цей день і на адресу жінок, які зараз поряд з чоловіками служать в ЗСУ, захищаючи Україну.

Честь і слава вам, незламні українки!

Неабияк прикрасили свято виступи хореографічних колективів - студії східного танцю “Есін” та шкільного ансамблю “Глорія”. Лунали пісні у виконанні наших кращих вокалісток - А. Соболєвої та А. Храменкової.

Останню яскраву крапку в цей день поставили випускники, підготувавши гумористичне опитування для жінок-вчителів, а завершили свій виступ вітаннями неньці-Україні, бо вона теж жіночого роду.