Вибираєш професію — обираєш долю

Одним із найважливіших кроків у житті кожної людини є вибір професії, адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість - важлива умова відчуття життєвої повноцінності.

Зробити правильний вибір - значить обрати таку професію, яка потрібна суспільству, доступна для тебе, тобто відповідає твоїм природним здібностям, знанням і вмінням.

З метою правильного вибору свого роду діяльності  ми запропонували старшокласникам, учням 8-11 класів взяти участь у конкурсі театральних мініатюр “Вибираєш професію - обираєш долю”.

 

 

 Класні керівники і діти з почуттям відповідальності підійшли до виконання цього завдання. Театральний колектив 8-Б класу представив мініатюру “Один день із життя вчителя”, в гумористичній формі показавши важливість професії педагога для виховання підростаючого покоління. Театрали 8-В класу взяли інтерв’ю у “випускників”, розпитавши їх про престижність різних професій та вибір найкращої. Сколихнув зал яскравий комічний виступ 9-А класу під назвою “Кухарочки”.

 

 

За ними тему вибору професії продовжили розвивати юні актори 9-Б класу в мініатюрі “Втрачені роки”. І завершили конкурсну програму випускники, учні 11 класу, для яких проблема вибору професії стоїть вже дуже гостро.

Вони ж і стали переможцями. Друге і третє місця відповідно посіли театральні колективи 9-А і 9-Б класів. Лише десятикласники з тих чи інших причин залишилися осторонь, не взявши участі у шкільному заході.

 

 

 Дякуємо усім за творчість і креатив! Бажаємо в океані різноманітних професій знайти свою, ту, яка стане сенсом життя, буде приносити достаток і моральне задоволення!

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої гімназії 2024»: