Тренування з цивільного захисту

На виконання розпорядження начальника Житомирської обласної  військової  адміністрації від  29.12.2022 року № 391 «Про основні  завдання цивільного захисту області на 2023 рік» у Гімназії №7 Звягельської міської ради  протягом тижня усі класні керівники провели класні та виховні години з різних тем безпеки життєдіяльності. Сценарії та звіти розміщені у розділі «Віртуальний клас безпеки» на сайті закладу.

21 квітня 2023 року був проведений День цивільного захисту.

Для вдосконалення надання домедичної допомоги були запрошені тренери з Новоград-Волинського медколеджу, які проводили тренінги в рамках реалізації проєкту за фінансової підтримки ПРООН. За допомогою та під керівництвом Валерія Михайловича Дем’яненка,  викладача реанімації, першої невідкладної допомоги, учні 10-11 класів тренувалися на манекенах робити закритий масаж серця та штучну вентиляцію легень у разі раптової зупинки серця. З викладачем хірургії Сергієм Вікторовичем Солодовником старшокласники надавали само- та взаємодопомогу при критичних кровотечах шляхом накладання  джгутів, турнікетів.

 

 

Після навчальної тривоги для учнів середньої ланки були проведені показові тренування з цивільного захисту.

Учнями 11 класу під керівництвом учителя Захисту України гімназії Олександра Вікторовича Яковлєва було продемонстровано одягання протихімічного костюму, протигазів. Наведені приклади користування приладами протихімічної та протирадіаційної безпеки.

 

 

Групою одинадцятикласників спільно з учителем Захисту України (з уточненням основи медичних знань) Людмилою Петрівною Примак надані приклади домедичної допомоги при раптовій зупинці серця, переведення у стабільне бокове положення, надання самодопомоги турнікетом при кровотечах, знерухомлення кінцівки за допомогою шини, накладання пов’язки на голову «чепець».  Усі "постраждалі" були різними способами евакуйовані до медичного працівника навчального закладу.

 

 

Проведені заходи удосконалили підготовку дорослих та дітей до дій у надзвичайних ситуаціях.

 

Фотозвіт на Google

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої гімназії 2023»: