«Де логіка?»

Логіка, якщо дослівно перекладати з давньогрецької, означає мова, міркування. Уміння логічно мислити є дуже важливим, оскільки завдяки ньому можна знаходити вихід з важких ситуацій, прораховувати свої дії на кілька кроків уперед. Саме це продемонстрували старшокласники в інтелектуально-розважальній грі «Де логіка?», яка відбулася 04 травня 2023 року в нашій гімназії. Змагалися дві команди: десятикласники – «ККД» та випускники – «ППО».

Гра складалася з 5 раундів: «Що спільного?», «Було та загуло», «Плюс або мінус», «Відгадай мене», «Логічний пінг-понг». Учасникам треба було відгадати слова, підказками до яких слугували картинки на екрані, визначити, чого не вистачає на зображеннях, додати або відняти значення зображень, вгадати назви відомих фільмів, відгадати ребуси, об’єднані однією темою.

Із рахунком 25:13 перемогла команда 11-го класу «ППО», яка отримала смачний приз – по шоколадці кожному учаснику для покращення мозкового кровообігу та пам’яті. Не залишилися без призів і команда «ККД», яка теж за активну участь отримала смаколики.

Наші учасники довели, що в житті потрібно завжди мати логічний підхід і зважати на аргументи! Дякуємо за участь!

 

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої гімназії 2024»: