День пам’яті та примирення

Пам’ять… Це не просто частина історії, це наша совість, біль, наша гордість. Пам’яті наших дідів, батьків і старших братів, пам’яті молодих солдат і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам’яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна були присвячені заходи, які відбулися в нашому навчальному закладі у День пам’яті та примирення 8 травня 2023 року. Символом цього свята став червоний мак, який гордо майорів на грудях його учасників.

Учні 7-х класів разом зі своєю учителькою Ахмеджановою Л.М. під час майстер-класу «Маки пам’яті» виготовили їх для усіх бажаючих. В цей день класні керівники провели уроки мужності «Герої живуть доти, поки про них пам’ятають». Учні 7-А (класний керівник Нестерчук Н.О.) взяли участь у мітингу-реквіємі біля меморіалу ветеранів, а четверокласники (класний керівник Алешугіна Т.М.) поклали квіти до меморіальних дощок загиблим учням нашої гімназії.

 

 

Під час відеоперерв на екранах транслювалися сюжети документальних фільмів про Другу світову війну та російсько-українську, яка зараз триває в Україні. Старшокласники були запрошені на патріотичний захід «Пам’ять вічно жива».

 

 

З дітьми своїми спогадами про дитинство, обпалене війною, поділився голова ради ветеранів закладу Наумець М.М., а молодший лейтенант, командир мінометного взводу 30-ої ОМБР Корсун С.О. розповів про свій бойовий шлях, побратимів, з якими разом боронить землю від рашистської нечисті.

Хвилиною мовчання вшанували присутні мужніх воїнів, які поклали свої голови, захищаючи країну тоді у 1939-1945 роках і сьогодні.

 

 

Солдатські душі… Вони очима-зорями дивляться на нас з небес, журавлями пролітають над нами, сумно курличучи в небесній далині.

Світла пам’ять загиблим героям і миру Україні! Пам’ятаємо! Перемагаємо!

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої гімназії 2024»: