Свято останнього дзвоника «Назустріч Перемозі»

Слава Україні ! Героям Слава! Цими величними словами ми відкрили наше свято, привітавши усю гімназійну родину із закінченням навчання.

Цей рік був важким для усіх нас: в країні війна, ЗСУ веде важкі бої по деокупації наших територій, щоночі тривожно ревуть сирени, навчання офлайн змінюється дистанційкою або перебуванням в укритті. Але навіть в таких умовах ми довели усьому світу, що українці – незламний народ і наша єдність та завзяття обов’язково приведуть до Перемоги.

Саме тому сьогоднішнє свято ми назвали «Назустріч Перемозі». Лунав велично гімн, хвилиною мовчання вшанували полеглих у цій війні: військових і цивільних, дорослих і янголят. Директор привітав присутніх із закінченням навчального року, вручив нагороди переможцям олімпіад, навчальних і творчих конкурсів, активістам громадської роботи. Патріотичним і хвилюючим був виступ першокласників.

 

 

Порадували гарним вокалом Анастасія Храменкова та Аріна Соболєва. Випускники закружляли у вальсі, висловивши слова вдячності вчителям і батькам за життєві уроки та мудрі настанови. Останній дзвоник отримали право дати найкращі учні 11-го класу – Соколов Олександр та Василюк Маргарита. Бурхливими оплесками під щемну мелодію проводжала гімназійна родина випускників на їх останній в житті шкільний урок.

 

 

З вірою в Перемогу прощалися діти зі школою, йдучи на літні канікули.

Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!