Унікальна програма «Грай за рівність» від Фонду Кличка спрямована на руйнування стереотипів щодо жінок у спорті та суспільстві загалом через взаємодію вчителів фізичного виховання та учнів. Метою програми є знищення гендерних стереотипів.

 

Учасниками програми були 150 вчителів та вчительок фізичного виховання, серед яких було обрано 20 найкращих з 20 областей України.

 

І етап проєкту:

30 квітня - 21 травня: кожен учасник проходив тренінги з гендерної рівності та методів її донесення до учнів

15 - 21 травня: вчителі організували спортивні змагання з рівним залученням дівчат та хлопців. За успішне проведення етапу кожен вчитель отримав спортивний інвентар для своєї школи.

 

ІІ етап проєкту:

З 3 по 8 червня вчителі, які найкраще організували змагання, серед яких була вчителька Гімназії № 7 Ольга Олександрівна Михалюк, сформували команди з п'яти дівчат-учасниць і взяли участь в інноваційній навчальній програмі на базі футбольного клубу Української прем'єр-ліги ФК «Рух».

 

 

У масштабній програмі взяли участь 120 учасників (20 вчителів та 100 дівчат-учасниць) та 17 спікерів, серед яких представники Федерації України з різних видів спорту, зокрема Угіс Красніньш, екс-тренер чоловічої збірної України з волейболу, та Ірина Трушкіна, волейболістка збірної України.

На теоретичних та практичних заняттях учасники освоювали шість видів спорту: волейбол, футбол, гандбол, черліденг, хокей на траві та бадмінтон. Вони дізналися багато нового, наприклад, що в гандбол можна грати не лише у спортзалі, першими черлідерами були чоловіки, а перший волейбольний м'яч був зроблений з бичачої шкіри і набивався ганчір'ям.

 

 

Дівчата виконували цікаві інтерактивні вправи для розвитку швидкості прийняття рішень. Це лише одна краплина з океану неймовірних знань та вмінь, які отримали команди завдяки Klitschko Foundation та UEFA Foundation for Children.

 

 

По завершенні проєкту команда Ольги Олександрівни Михалюк отримала сертифікат.

 


 

До Дня міста Звягеля проводився Конкурс авторів поезії та прози «Звягель — наше місто», у якому взяли участь 24 учні з навчальних закладів громади.

Серед переможців середньої вікової категорії ІІ місце посіла учениця 6-А класу нашої гімназії Ірина Маловатова з поезією «Моє непереможне місто».

  

 

 

Ірина отримала від управління освіти і науки диплом та грошову винагороду.

 

 

 

Бажаємо і надалі творчих злетів Іринці  та її наставнику!

 

 

 


 

 

У середу, 12.06.2024, у Гімназії № 7 Звягельської міської ради відбувся методичний практикум «НУШ: розумію, умію,  роблю»  для учителів, які у 2023-2024 навчальному році викладали у 5-6 класах НУШ.

Учасниками практикуму були педагоги Гімназії № 7 Звягельської міської ради.

У співпраці  з тренером, Оласюк Тамарою Миколаївною, заступником директора  з навчально-виховної роботи, учителі гімназії відрефлексували власні компетентності щодо питань НУШ:

  • формувальне оцінювання у НУШ;
  • приклади застосування штучного інтелекту у НУШ;
  • психологічний інтенсив щодо підтримки себе та учнів.

У невимушеній атмосфері учителі закладу працювали у групах та отримали заряд енергії від спілкування, інтерактивних вправ та руханок.

 

 

Фотозвіт на Google

 


 

11 червня 2024 року о 12 годині в актовій залі Гімназії № 7 директор Гімназії Віктор Іванович Овдіюк представить річний звіт про діяльність закладу освіти. 

 


 

Останній дзвоник, який пролунав 31 травня 2024 року, сповістив про початок літніх канікул для учнів, початок нового життєвого шляху для випускників, та про багато приємних літніх вражень для кожного. Подвір’я школи, не дивлячись на похмуру погоду, наповнилося дитячим гомоном і сміхом, заквітчалося яскравими вишиванками і квітами, замайоріло жовто-блакитними кольорами національних прапорів.

Свято останнього дзвоника — найжаданіше для дітей і найважливіше для батьків. Звичайно, шкільні будні додають щоденного клопоту у напружений батьківський графік життя, але ні з чим незрівняна радість — бачити своїх дітей щасливими в рідній країні та радіти їхнім досягненням. Привітав усіх присутніх зі святом директор школи Овдіюк В.І., вручивши грамоти і нагороди найкращим учням. Під урочистий музичний супровід на лінійку запросили випускників 11 класу. Звучав Гімн України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв. Аріша Соболєва порадувала гарним виконанням пісні «Люди-титани». Цікавий флешмоб приготували вчителі, а першачки взяли участь у патріотичній руханці «Дитячими долонями».

 

 

 Випускники подякували вчителям, ЗСУ за можливість вчитися, а на сам кінець закружляли в ритмах прощального вальсу. Під звуки шкільного дзвоника вони в супроводі першокласників пішли на свій останній в житті урок. Хай їх життєва дорога буде щасливою! Усім радісних і веселих канікул!

 


 

Підходить до завершення навчальний рік, попереду літні канікули, шкільні уроки проведені, словом, навчальна місія завершена.

28 травня для учнів початкової школи було організовано цікавий квест, в якому активну участь взяли усі класи. Кожній команді потрібно було пройти вісім локацій, на яких дітей чекали різноманітні випробування: розгадування ребусів, математичні розрахунки, відгадування мелодій, складання літачка за схемою, розмальовка малюнка на літню тематику тощо.

 

  

          Пройшовши усі локації, команди отримали літери, з яких склали заповітне слово : «Канікули!», за що отримали солодкі подарунки.

          Емоції зашкалювали, додому малюки поверталися втомлені, але задоволені. Вдома діти щедро ділилися своїми гарними враженнями з батьками.

 


 

Чотири роки тому вони тільки прийшли до школи, а вже сьогодні відсвяткували свій перший випускний. Зовсім недавно ці учні тільки починали вчитися писати і читати, рахувати і малювати, але за чотири роки навчання встигли списати не один зошит, прочитали багато цікавих книг, знайшли нових друзів, словом, подорослішали. Їхнє життя було цікавим і веселим, але попереду очікують нові предмети і вчителі, нові злети і перемоги.

Вітаємо маленьких випускників, бажаємо їм гарного літнього відпочинку та якнайбільше приємних подій!

 

 

 

 

 

 


 

Багато батьків наших учнів сьогодні стоять на захисті свободи і незалежності рідної України. 23 травня, в День Героїв до учнів 4-А та 6-В класів завітав військовослужбовець Орищук Олександр Анатолійович, випускник нашої Гімназії, батько наших учнів Орищук Каріни та Нікити.

Він розповів про виконання своїх службових та  бойових завдань, показав дітям відео про свою бригаду, відповів на їх запитання.

Хвилиною мовчання ми вшанували загиблих, які віддали свої життя за нашу Батьківщину.

Діти підготували вітальні листівки і передали їх для побратимів Олександра Анатолійовича та написали різні слова-побажання на українському прапорі, що завжди підтримує дух наших воїнів.

 

 

 

 


 

У нас супер новина! Наш заклад, Гімназія #7 Звягельської міської ради став учасником локального відбору на участь у проєкті «Грай за рівність» організаторами якого є KlitshkoFoundation та UEFAFoundation.

Даний проєкт покликаний зруйнувати стереотипи щодо жінок у спорті та суспільстві загалом.

30 квітня розпочали І етап, який включає проходження тренінгів на тему гендерної рівності та реалізує спортивні змагання на базі школи.

З 15.05 по 20.05 проведено захоплюючі змагання "Cool Games", у яких взяли участь команди, сформовані з хлопчиків та дівчаток 5-А, 5-Б, 5-В та 6-А, 6-Б та 6-В класів, у баскетболі взяли участь 6 та 7 класи, в черліденгу та велопробігу 6 класи (хлопці та дівчата). Усього у естафетах свої вміння та навички демонстрували 36 учасників (6 учнів з кожного класу, серед них 3 дівчинки та 3 хлопчики), 10 учасників - баскетбол, 9 учасників — черліденг та велопробіг.

Змагання вимагали неабиякого фізичного загартовування, влучності, злагодженості та швидкості. Дітям доводилося долати смуги з перешкодами, естафету Обведи фішку, Тунель, Заміна м'яча, Сіамські близнюки тощо.

Учасники змагань вкотре підтвердили, що ці змагання - місце сильних і спортивних.

 

 

 

Фотозвіт на Google