Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати у школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою і спортом в нашій гімназії традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік. До проведення заходів долучилися не тільки вчителі фізичної культури, а й весь педагогічний колектив.

Протягом тижня діти змагалися у активності й витривалості, отримали багато нових знань з історії Олімпійського руху, його ідей та принципів. Класними керівниками було проведено Олімпійський урок «Світ спорту» (1-11класи), бліц-вікторину «Олімпійські цінності в моєму житті» (9-11 класи); учні 1-4 класів взяли участь в руханці «З вірою в перемогу», а 5-6 класи – у відеочеленджі «Що для мене спорт…».  Малюки презентували малюнки на тему: «Олімпійський тиждень очима дітей».

 

 

19 вересня, День здоров’я і відкриття шкільної спартакіади розпочався урочистою лінійкою. Прапор Олімпійських ігор та факел несли кращі спортсмени гімназії під звуки гімну Олімпіади. Вражаючим був виступ  юної гімнастки Поліни Деюн, а спортивний танець дівчат Марії Іваньо та Олександри Демянчук сподобався усім присутнім. Розім’явшись під звуки руханки «Україна переможе», усі вирушили на солдатський пляж, де й проходили основні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, туризму, волейболу, футболу, перетягування канату, підняття гирі, шашок та шахмат.

 

 

 

 

До загального заліку входило також облаштування території розміщення класу та приготування похідної страви, з чим усі справилися на «відмінно». Слід відмітити 5-А клас, 5-В, 7-А, 6-Б, 8-А, 9-А, 6-В, 10-А, 10-Б, 7-Б, 7-В, 9-Б. Чого тут тільки не було: вареники пельмені, картопля по-селянськи, ковбаски на грилі, шашлик тощо. Вразив рибною юшкою 10-А клас, вінегретом 9-Б, канапками з салом і хріном 7-А, овочами і грибами на грилі 7-В, гарячим узбецьким пловом 6-Б, різноманіттям домашньої їжі приготованої турботливими маминими руками, 5-А клас.

 

 

Цей день був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій повернулися додому.

Ми ще раз побачили, що в нашій гімназії ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо усім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

 


 

Вже вдруге ми розпочинаємо новий навчальний рік в умовах війни. Наші захисники, воїни ЗСУ, героїчно боронять країну від ненависного ворога, щоб ми могли спокійно жити у вільній, незалежній Україні.

 

 

Сьогодні, 1 вересня 2023 року, приступаючи до навчання, дякуємо ЗСУ за можливість вчитися і здобувати знання. Розуміючи, що наші воїни потребують допомоги, усією шкільною родиною вирішили долучитися до Всеукраїнської акції : «Замість квітів — допомога ЗСУ». З цією метою поставили скриньку, куди донатили усі: батьки, вчителі, діти, бо знаємо, допомагаючи нашій армії, ми наближаємо Перемогу.

 

 

На початку свята хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв. Патріотичним і до болю щемним був інсценований вихід Матері-України (Юлія Городова) під пісню NK «Тому що я Україна».

Аріша Соболева порадувала присутніх піснею «Батьківщина», а малюки-першокласники по-дитячому запевняли усіх, що будуть гарно вчитися і захищати свою Вітчизну. Випускники 11 класу побажали їм миру та спокійного навчання в стінах нашого освітнього закладу, а в кінці подарували жовто-блакитні кульки, як символи української незламності.

Найцікавішим був момент, коли директор всім на добро і щастя засіяв рік навчальний «пшеницею, любистком, м’ятою, щоб з Богом всім вирушати у навчальний рік до Перемоги!».

 

 

Малиновим дзвоном сповістив старенький шкільний дзвінок про початок першого уроку, який за рекомендаціями МОН має назву «Жива історія».

Традиційно першими до школи увійшли найменші учні-першачки, а потім і всі інші.

Новий навчальний 2023-2024 розпочався! В добру путь в Країну Знань!

 

Нехай цей рік принесе нам Перемогу! Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

 


 

 

28 вересня 2023 року учитель інформатики Сахно А. А. провів для вчителів гімназії майстер-клас на тему:  «Оптимальне використання Google Workspace for Education та резервне копіювання даних».  

Анатолій Анатолійович звернув увагу вчителів на алгоритми резервного копіювання даних, різні типи апаратного забезпечення для зберігання даних. Протягом майстер-класу було запропоновано кілька алгоритмів оптимального застосування в навчальному процесі  платформи Google Workspace  for Education.  Вчителі гімназії поділилися власним досвідом застосування індивідуальних бланків при видачі завдань, налаштування Google Forms,  імпортування оцінок.

 Гімназія приєдналась до Google Workspace  for Education у 2020 році.  Багато вчителів пройшли навчання і практично всі набули практичного досвіду під час роботи в дистанційному режимі, при цьому подібні майстер-класи користуються стабільним попитом.

Сьома гімназія продовжує підготовку до нового навчального року.

 


 

 

Усі першокласники гімназії отримали корпоративні акаунти в Google Workspace for Education. Ці акаунти зберігаються за учнями протягом всіх років навчання, забезпечують проведення уроків та  отримання навчальних матеріалів.  

Нові учні гімназії отримують шкільний акаунт протягом одного дня.

За допомогою корпоративних акаунтів гімназія проводить внутрішні опитування, отримуючи верифіковані дані соціальної думки учнів та їх батьків.

У гімназії та укритті навчального закладу проведена повна перевірка всіх внутрішніх комп’ютерних мереж: провідної, оптичної, Wi-Fi. Для забезпечення якісного і швидкого доступу в інтернет, гімназія продовжує використання схеми з двома інтернет-провайдерами. Компанія Київстар забезпечує інтернет-канал до 100 мбіт/с, компанія HomeNet - до 300 мбіт/с.

Сьома гімназія продовжує свої славні IT-традиції і готується до нового навчального року.