Мовний турнір « Битва найрозумніших»

Уже стало доброю традицією в нашій школі проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови і вшануванню Нестора Літописця. Із покоління в покоління, у часи розладу та піднесення наші предки передавали нам скарб — рідну мову. Народ плекав її у піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду, щоб наша солов'їна не загинула. Для нас рідна мова — це не лише дорога спадщина, що об'єднує в собі народну мудрість, — це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

 

 

9 листопада вчителі-словесники Бучовська Тетяна Василівна та Нестерчук Наталія Олексіївна провели між учнями 9-х класів гру-конкурс «Битва найрозумніших». Учні продемонстрували знання з усіх мовознавчих розділів та залюбки змагалися в конкурсах «Молодь у темі», «Тіні забутих слів», «Грамотний бліц», «Друкарня»,  «Заховані числа», «Суржику — ні!» та в інших.

 

 

Між раундами глядачі мали змогу насолодитися українськими поезіями, милозвучними піснями, веселими гуморесками, сценкою про значення частин мови.

Кожна команда проявила прекрасні знання! Але найвищих результатів досягли учні 9-Б класу! Учні 9-В класу посіли 2 місце, 3 місце — 9-А клас.

 

 

Чудовий настрій, любов до рідної мови, до своєї Вітчизни та її народу відчули учні в цей день. Усім нам потрібно любити, берегти й захищати нашу мову, як найкоштовніший скарб!

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої гімназії 2024»: